Yatakta Kocasını Basan Kadının Gazabı!

Yatakta Kocasını Basan Kadının Gazabı!

Sürekli olarak karşılaştığımız aldatılma olaylarında ilginç ve çok fena bir intikam alma olayı Brezilyada gerçekleşti. Yerinde olmak istemeyeceğiniz olay nasıl gerçekleşti bakın: 

1080xauto (1)

Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde aldatılan bir kadın, eşiyle sevişirken yatakta bastığı kadından intikamını aldı: Önce saçlarını jiletle kesti, sonra da sokakta çırılçıplak dolaştırdı.

Kocasını başka bir kadınla yatakta basan kadın, hem kocasını hem de sevghilisini rezil etti.

SOKAKTA ÇIRILÇIPLAK DOLAŞTIRDI

1080xauto (3)

Brezilya‘nın Sao Paulo şehrinde aldatılan bir kadın, eşiyle seks yaparken yatakta bastığı kadını sokakta çırılçıplak dolaştırdı.

İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre; aldatılan kadın önce savunmasız ‘rakibinin’ üzerine atladı, ardından jiletle saçlarını kesip elbiselerini parçaladı.

SAÇINDAN SÜRÜKLEYEREK SOKAKLARDA GEZDİRDİ

1080xauto (2)

Haberde adı anılmayan kadın, 20 yaşındaki kadını başından çekerek sokaklarda

dolaştırdı.

Öfkeli kadın sosyal medya hesabına “Ne düşünürlerse düşünsünler umrumda bile değil. Evli bir kadına ihanet edenlerle nasıl mücadele edeceğinizi göstereceğim size. Bu sürtüğü kocamla bastım, bugünden itibaren eski kocamla” yazdı.

Eşinin amansız saldırısından korkan şaşkın koca, yaralanan aşığının imdadına koşup elbiselerini bulmasına yardımcı oldu.

KADIN POLİSE GİDİNCE HER ŞEY ORTAYA ÇIKTI

1080xauto (4)

Sao Paulo polisi başta olayla ilgili soruşturma başlattı fakat mağdur kadın bir açıklama yapmak üzere polis merkezine gelince olayın aslı ortaya çıktı.

Talihsiz kadın, adamın kendisine bekâr olduğunu söylediğini ve beş aydır birlikte olduklarını ifade etti.

Polis tarafından yakalanan saldırgan kadının, 10 yıla kadar hapisle cezalandırılabileceği belirtiliyor.

Aç Bakalım
By Aç Bakalım Şubat 11, 2017 12:00