Vizesiz Avrupa Yalanı

Vizesiz Avrupa Yalanı

Bu yazımda vizesiz Avrupa yalanından kısaca bahsedeceğim. Yıllarca Avrupa birliğine gireceğiz diyerek siyaset yapıldı ama nedense bir türlü girilemedi, girebileceğimizi de sanmıyorum. Yeni trend vizesiz Avrupa oldu para ve Suriye’lilere karşılık ama vizesiz Avrupa dolabı çabuk bitecek.

Bugün yeni başbakanımız konuşmasında Avrupayı teröre destek vermekle suçlayıp, “vizesiz Avrupaymış orda dursun” diye bir cümle kullandı. Bu cümle ne anlama geliyor biliyor musunuz? Zaten verilmeyecek olan vizesiz geçiş izni yalanını daha fazla uzun sürdüremeyecekleri için, teröre desteği bahane edip dosya altı yapmak için, insanların bilinç altına işlenmesi. Düşünmek gerekli Avrupa bize vizesiz geçiş izni verirse ne olur, Suriyeli olup, Türk vatandaşlığına geçenlerde dahil herkes Avrupaya hücum eder ki, Avrupa bunun olmasını asla istemiyor. Ama zaten bu siyasilerce biliniyordu. Halk kandırıldı, Suriyeli vatandaşlar Türkiye de kaldı, para alındı en önemlisi para zaten.

Diyeceği o ki ülkemizin gelmiş olduğu nokta gerçekten iç açıcı değil, hergün Şehitlerler geliyor, bombalar patlıyor, siyasetçiler bir birlerine hakaret ediyor, televizyonlarda her ay yeni diziler, izdivaç programları, en garibide izdivaç programından sonra dini programın çıkması 🙂 Ey ülkemin güzel insanı geç olmadan oturda biraz düşün artık…

Osman YAREN
By Osman YAREN Haziran 14, 2016 16:27