Ünlülere Yapılan Ahlaksız Tekliflerde Dudak Uçuklatan Paralar!

Ünlülere Yapılan Ahlaksız Tekliflerde Dudak Uçuklatan Paralar!

Sadece yanında çalışana yada bir başkasına yapılmıyor, dünyanın en ünlülerinede ahlaksız teklifler gidiyor, Dünyaca ünlü kişilere giden can sıkıcı ahlaksız teklifler.

lindsay-lohan

Borç batağındaki genç yıldıza öyle bir teklif geldi ki… Vergi borcunu ve yaşadığı malikanenin kirasırı ödeyemeyen bu yüzden de tasarım kıyafetlerini satışa çıkaracağı konuşulan Lindsay Lohan’a bir striptiz kulübünden iş teklifi geldi. New York’taki Scores adlı striptiz kulübü internet siteleri için hazırlanacak videolarda hosteslik yapması karşılığında vergi borcunu ve ev kirasını ödemeli önerdi.

lindsay-lohan-teklif

Lohan’ın gece kulübüden aldığı teklif mektubunda “Anladığımız kadarıyla mon zamanlarda vaktinizin bir bölümünü New York’ta geçiriyorsunuz. Sizinle internet sitemiz için hazırlanacak bazı etkinlikler için çalışmak istiyoruz” denildi. Bazı iddilara göre Lohan’a önerilen bu iş çıplaklık ya da striptiz gibi unsurlar içermiyor. Ama bazı iidalara göre de sözkonusu kurulu internet üzerinden geceleri evlerinde yalnız geçiren erkeklere yönelik bazı videolar ve özel etkinlikler hazırlıyor.

ingiltere-prensi

İngiltere Veliaht Prensi Charles’ın oğluyla evlenen Kate Middleton’ın kızkardeşi Pippa da ablası sayesinde tüm dünyanın dikkatini çekti.  Özellikle düğün günü ablasından rol çalan Pippa’ya çektiği porno filmlerle tanınna Vivid Entertainment şirketinden teklif gitti. Genç kadına birlikte çalışma karşılığında 5 Milyon Dolar teklif edildi. Elbette bu teklif geri çevrildi.

britney-spears-ahlaksiz-teklif

Britney Spears da ahlaksız teklif alan ünlülerden. 2000 yılında bir işadamı ünlü şarkıcıya kendisiyle bir gece geçirmesi karşılığında 7.5 Milyon Dolar önerdi.

britney-spears-ahlaksiz-teklif1

charlize-theron-ahlaksiz-teklif

Hollywood’un güzel yıldızı Charlize Theron da böyle ilginç bir teklif yüzünden kalabalık önünde zor durumda kaldı. Bir basın toplantısı sırasında bir gazeteci Theron’a evlenme teklif etti.

charlize-theron-ahlaksiz-teklif-1

Hatta daha da ileri giderek “Yatağın hangi tarafında yatmak istersin” diye sordu.

pamela

Pamela Anderson, Las Vegas’tda bir poker oyununda 250 bin dolar kaybetti. Poker uzmanı olan Rick Solomon bir öpücük karşılığında ünlü yıldızın borcunu sileceğini söyledi İkili bu olaydan sonra ilişkilerini ilerletip evlendi: Ama olaylı bir şekilde boşandılar.

Aç Bakalım
By Aç Bakalım Eylül 5, 2016 06:52