ÜNLÜ DİZİ OYUNCUSU AZ DAHA YANIYORDU!

ÜNLÜ DİZİ OYUNCUSU AZ DAHA YANIYORDU!

Geçtiğimiz hafta sezon finali yapan Kertenkele dizisinde rol alan Sera Tokdemir’in son bölümde büyük bir faciadan kıl payı kurtulduğu öğrenildi. Rol gereği alevlerin içinde kalması gereken Tokdemir bir görevli tarafından farkedilince kurtarıldı.

ATV ekranlarında yayınlanan ‘Kertenkele’ dizisi geçtiğimiz hafta yayınlanan son bölümüyle bu sezon ekranlara veda etti. Dizide rol alan Sera Tokdemir’in rol gereği alevlerin arasında kaldığı ve son dakika set çalışanının durumu fark etmesi üzerine kurtarıldı. Elleri, ayakları ve ağzının bantlı olduğu Tokdemir’in boynunda ve ayaklarında yanıklar oluştu.

Sabah Gazetesi’nde yer alan habere göre; çekimler için Riva’da inşa edilen kulübe, Sera Tokdemir içindeyken ateşe verildi. Yapım şirketi, olası aksiliklere karşı ambulans ve itfaiye bulundurdu.

Tamamen ateşe verilen kulübe içinde sıcaktan etkilenen oyuncunun, kolyesinin aşırı ısınmasından dolayı boynunda ve ayaklarında yanıklar oluştu. Ağzı bağlı olduğu için tepki veremeyen Sera Tokdemir, bir görevli sayesinde olası bir felaketten kurtuldu.

Tokdemir kurtulduktan sonra yaptığı açıklamasında; “Alevlerin kontrolsüz yükselmesinden dolayı, duman ve sıcak içerisinde kaldım. Ağzım kapalıydı ve ayağım sandalyeye bağlıydı, bu yüzden kendimi çok zor anlattım. Set ve sağlık ekibinin zamanında müdahale etmesi beni kurtardı” dedi.

Aç Bakalım
By Aç Bakalım Temmuz 3, 2016 13:21