Jupiter Yükseliyor

Jupiter Yükseliyor

 

Bilim Kurgu sevenlerin merakla beklediği Jupiter Yükseliyor filmi 06 – 02 – 2015 tarihinde sinema sevenlerle beyaz perde de buluştu.

Vizyon Tarihi 6 Şubat 2015 (2s 7dk)
Yönetmen: Andy Wachowski, Lana Wachowski
Oyuncular: Channing Tatum, Mila Kunis, Sean Bean devamı…
Tür Bilimkurgu , Macera , Aksiyon
Ülke ABD

Jupiter Yükseliyor Film Özeti

Öyle bir evren düşünün ki insanoğlu besin zincirinin en alt basamağını duruyor. Hizmetçilik yapan sıradan genç bir kadın olan Jupiter Jones ise büyük bir suikastın hedefinde… Jupiter Jones dünyaya geldiğinde ileride sıra dışı olaylar yaşayacağına dair birçok işaret vardır. Aradan yıllar geçer ve artık genç bir kadındır. İnsanların evine temizlikçi olarak gider, ilişkileri ise genelde sorunlarla sona erer. Bir gün genetik mühendislik ürünü eski asker Caine dünyaya iner; amacı ise Jupiter’i bulmaktır. Zira evrenin tek hakimi olan ölümsüz Kraliçe, çıkartılan genetik haritalara göre bu genç kadının kendi hükümdarlığının sonunu getireceğini düşünmektedir…
En son Bulut Atlası filmiyle izleyici karşısına çıkan Wachowski Kardeşler’in senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendikleri filmin oyuncu kadrosunda Mila Kunis, Channing Tatum, Eddie Redmayne, Sean Bean gibi yıldız isimler yer alıyor.

Jupiter Yükseliyor Film Fragmanı

Aç Bakalım
By Aç Bakalım Şubat 15, 2015 09:55