HALİT ERGENÇ “VATAN HAİNİ” DİZİSİNDE KİMİNLE BAŞROL PAYLAŞTI?

HALİT ERGENÇ  “VATAN HAİNİ” DİZİSİNDE KİMİNLE BAŞROL PAYLAŞTI?

Halit Ergenç’ in başrolünde yer aldığı Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Vatan Haini dizisindeki başrol arkadaşı belli oldu.

 

Vatan Haini dizisinde yer alacak olan Halit Ergenç’ in rol arkadaşı seçiminde Yağmur-Durul Taylan’ın Azize karakteri için belirlenen aday Bergüzar Korel oldu.

Başarılı oyuncu Bergüzar Korel yeni sezonun en iddialı projesi Vatan Haini’nde Halit Ergenç’in canlandıracağı Cevdet Yüzbaşı’nın tutkuyla aşık olduğu, Balkan güzeli karısı Azize karakteriyle izleyiciyle buluşacak.

Dizinin konusu: “Vatan mı, ailen mi?”

Balkan Harbinin sonlarına doğru Selanik’te bir Yüzbaşıdır Cevdet… Vatanı için yiğit birasker, çocuklarına şefkatli bir baba, karısına tutkun bir aşık, anasına hayırlı bir evlat.. “Vatan mı, canın mı?” sorusunun cevabı kolaydır onun için.

Azize ise; vatan sevgisine karşın, Cevdet’e olan sevdasıyla sınanacaktır.

 

5763dfb667b0a92d8ce6effd

Yapımını O3 Medya’nın, yaratıcı yapımcılığını ve yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan’ın üstlendiği, yapımcılığını Nermin Eroğlu’nun yaptığı “Vatan Haini” büyük bir savaşın içerisinde parçalanan bir ailenin yeniden bir araya gelme hikayesini konu alırken, büyülü, tutkulu ve unutulmaz bir aşkın savaşın gölgesinde ayakta kalma mücadelesini gözler önüne serecek.

Necati Şahin ve Nuran Evren Şit’in senaryosunu yazdığı  ‘Vatan Haini’ dizisinin çekimlerine Ağustos ayında başlanacak.

Aç Bakalım
By Aç Bakalım Haziran 17, 2016 17:59