Erkeklerin Sekste Beklentileri

Erkeklerin Sekste Beklentileri

Keşfedilmek

Aslında pek çok kadın partnerinin yatakta nelerden hoşlandığını ve nasıl baştan çıktığını bilir. Ama bildiklerinizin henüz keşfetmediklerinizin yanında pek az olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Hatta henüz keşfedilmemiş pek çok noktayı, partneriniz de muhtemelen sizinle birlikte öğrenecek.

Yatakta cesur hareketlerden hoşlanan erkekler için kendilerini keşfetmeye meraklı bir kadın da oldukça çekicidir. Bu nedenle erkeğinizin vücudu üzerinde macera dolu bir keşif gezisine hazır olun. Boyun, kulak, kalça, sırt, bacak içi gibi bilinen erojen bölgelerin dışında sizin sevgiliniz başka nerelerden uyarılıyor acaba?

Farklı deneyimler

Yatakta farklı deneyimlere açık bir kadının pek çok erkeğin hayalini süslediğini söyleyebiliriz. Herkesin bir sınırı olduğunu biliyoruz, ama eğer sınırlar çok darsa bazen biraz esnetmek gerekebilir.

Farklı pozisyonları birlikte keşfetmenin aynı zamanda farklı hazları da birlikte deneyimlemek olduğunu unutmayın. Eğer erkeğinizin tüm beklentilerini reddeder veya birkaç klasik pozisyonda ısrarcı olursanız, cinsel hayatınızın bir süre sonra monotonlaşması kaçınılmaz!

Pages: 1 2 3 4

Aç Bakalım
By Aç Bakalım Şubat 12, 2015 12:42