Erkeklerin Sekste Beklentileri

Erkeklerin Sekste Beklentileri

Özgüven

Erkeklerin yatakta daha naif ve utangaç kadınlardan hoşlandığına dair eski bilgileri kafanızdan atın! Erkekler kesinlikle yatakta özgüveni yüksek bir kadın ister. Cinsellikten bekledikleri en önemli şeylerden biri de karşılarındaki kadının kendine güvenen ve kompleksiz olmasıdır.

Sürekli nasıl göründüğünü soran ya da kendinde beğenmediği bazı bölgeleri yasaklayan bir kadının erkeğinin beklentilerini yerine getirmesi mümkün değil. Üstelik bunun erkekler için oldukça itici olduğunu söyleyebiliriz. Kilolarınızı, beden ölçülerinizi veya bacaklarınızın düzlük derecesini bir kenara bırakın ve bedeninizin tamamını cesurca sergilemenin erkeğinizi nasıl baştan çıkaracağını görün!

Arzu

Çıkma veya evlenme teklifini yapan, ilk sevgi sözcüğünü söyleyen, sevişmeyi başlatan neden her zaman erkek olmak zorunda? Eğer siz de kafanızı “önce o”lara taktıysanız, bir erkeğin arzulanmaktan ne kadar hoşlandığını bilmiyorsunuz demektir. Erkekler bazen de karşılarındaki kadının kendilerini, henüz onu baştan çıkarmak için hiçbir şey yapmamışken arzulamasını ister.

İlk adımı onun atmasını beklemeden sevdiğiniz adamı baştan çıkarmak için siz de pekala birkaç yol deneyebilirsiniz. Seksin aklında olmadığı bir anda en davetkar sesinizle onu yatak odasına çağırabilirsiniz; televizyon izlerken kucağına oturup onunla flörtleşebilirsiniz. Onu baştan çıkarmak için illa en seksi halinizi takınmanız gerektiğini düşünmeyin. Duygusal ve romantik birkaç jestle de erkeğinize onu ne kadar arzuladığınızı hissettirebilirsiniz.

Pages: 1 2 3 4

Aç Bakalım
By Aç Bakalım Şubat 12, 2015 12:42