Erkeklerin Sekste Beklentileri

Erkeklerin Sekste Beklentileri

Erkeklerin yatakta ne istediğini gerçekten biliyor musunuz? Orgazm çok önemli evet, ama erkeklerin tek beklentisi mi sizce? O zaman bildiklerinizi unutun! Erkeklerin cinsellikten gerçekten neler beklediği acbakalim.com da.

Pek çok kadının düşündüğünün aksine erkeklerin cinsellikten tek beklentileri tatmin edici bir orgazma ulaşmak değil. Hatta artık erkeklerin de neredeyse kadınlar kadar şefkat ve şefkat içeren bir cinsel deneyim arzuladıklarını biliyoruz.

Peki mutlu bir cinsel yaşam için partnerinizin tüm beklentilerini ne kadar biliyorsunuz? Bu sorunun cevabından emin değilseniz bu yazı sizin için. Partnerinizi mutlu etmeye onun beklentilerini öğrenerek başlayın! Erkeklerin cinsellikten neler beklediğini 6 adımda öğrenmek için okumaya devam edin.

Duygusallık

Siz de erkeklerin yatakta sadece seksi bir kadın hayal ettiğini düşünüyorsanız, çok yanılıyorsunuz. Erkeklerin sevdikleri kadından bekledikleri en önemli şey belki de duygusallık! Şefkatli ve duygu dolu sözcükler ve romantik dokunuşlar sadece kadınları değil, erkekleri de yatakta baştan çıkarmaya yetiyor.

Ön sevişmenin kadınlar için önemini kabul ederken erkekler için aslında ne anlama geldiğini çok da düşünmüyor olabilirsiniz. Hatta erkeklerin sadece kadınları mutlu etmek için ön sevişmeye zaman ayırdıklarını bile düşünüyor olabilirsiniz. O zaman bu düşüncelerden bir an önce kurtulun. Erkeğinizle duygusal ve romantik bir ön sevişmenin son derece baştan çıkarıcı olduğunu bilerek, bir kez daha deneyimleyin. Farkı anlayacaksınız.

Pages: 1 2 3 4

Aç Bakalım
By Aç Bakalım Şubat 12, 2015 12:42