Çıplak Model Kimberley Miners Işid’e Katıldı!

Çıplak Model Kimberley Miners Işid’e Katıldı!

Dünya da bir çok kesimden insanın terör örgütü ışide katıldığını biliyoruz bunlardan biride, İngiltere’de gazetelere verdiği üstsüz pozlarla tanınan model Kimberley Miners’ın terör örgütü IŞİD’e katılmaya çalıştığı öne sürülüyor.

İKİ KEZ TÜRKİYE’YE GELDİ

Sunday Times’a göre, 27 yaşındaki Miners’taki değişim babasını kaybetmesinin etkileriyle boğuştuğu son bir yılda başladı. Müslüman arkadaşlarıyla yakınlaşıp İslama geçti. Ancak ilerleyen günlerde radikalleşme yönelimine girdi.

Page-three-model-707139

Suriye’de IŞİD için savaşan bir Britanyalı teröristlerle iletişime geçen Miners Ekim ayında iki kez Türkiye’ye gelerek, Suriye sınırı yakınındaki kamplara gitti.

”BRITANYALI AYŞE”

Örtünüp Facebook hesabında “Britanyalı Ayşe” ismiyle IŞİD’in şiddet görüntülerini de paylaşmaya başladı. Sosyal medya hesabı sık sık kapatılsa da Facebook’unda terör yanlısı paylaşımına devam etti. Facebook’tan Özgürlük savaşçıları terörist olarak adlandırılıyor” yazan Miners, bir keresinde üzerinde intihar yeleği olan bir kedi fotoğrafı bile paylaştı. Bu gelişmeler üzerine ise Britanya istihbaratı harekete geçti.

PAY-Kimberley-Miners-2

Aç Bakalım
By Aç Bakalım Eylül 5, 2016 09:37