Bel Simitleri Nasıl Yok Edilir!

Bel Simitleri Nasıl Yok Edilir!

Her kanının şikayetçi olduğu ama yok etmekte zorlandığı bel simitleri ni bir kaç yöntemle kamufle etmeniz mümkün. Evet, bel simitleri derken pantolonunuzdan taşan yağlardan bahsediyoruz. Kökten kurtulmak için zamanınız ve niyetiniz yoksa bel simitlerinizi kamufle edebilecek için birkaç önerimiz var.

Tam bedeninizde kıyafetler alın
Fazla dar kıyafetler bel simitlerinin başlıca sebeplerinden. Hatta bel simitleriniz yoksa bile var gibi gözükebilir. Sayıları boşverin ve vücudunuzun orta bölümünü sıkmayan parçalar seçin.
bel-simitleri-nasil-kamufle-edilir
Düşük belli pantolonlardan uzak durun
Bel simitlerinizden rahatsız oluyorsanız moda sizden yana. Çünkü artık yüksek belli pantolonları her yerde bulabilirsiniz.
bel-simitleri-nasil-kamufle-edilir-2
İlüzyon yapın
Dar pantolonlarınızı yine de giymek istiyorsanız üzerinize bol ve sarkık bir kazak giymek kadar basit bir ilüzyonla bel simitlerinizi saklayabilirsiniz.
bel-simitleri-nasil-kamufle-edilir-3
Streç kumaşlardan vazgeçmeyin
Burada streçten kastımız tayt değil tabiki. Streç pantolonlardan bahsediyoruz. Daha derli toplu gözükmenizi sağlayacak olan likralı pantolonlarınızı şık üstlerle tamamlayın.
bel-simitleri-nasil-kamufle-edilir-4
Toparlayıcı korseler giyin
Altınızda ne olduğunu sizden başkası bilmeyecek. Bir kalem eteğin altına giydiğiniz toparlayıcı korseyle kum saati figürünüzle büyüleyebilirsiniz.
bel-simitleri-nasil-kamufle-edilir-5
Aç Bakalım
By Aç Bakalım Şubat 29, 2016 06:57